Starostlivosť o šperky

Našim cieľom je čo najväčšia spokojnosť zákazníka, a preto si Vás dovoľujeme upozorniť na niekoľko skutočností, ako so zakúpeným tovarom zaobchádzať a udržiavať tak, aby Vám slúžil pre Vašu plnú spokojnosť.
 
Naše šperky sú bižutérnym módnym doplnkom, len na príležitostné nosenie a nemajú vlastnosti zlata ani striebra. Životnosť zakúpeného výrobku však môžete predĺžiť, ak sa budete o naše šperky správne a riadne starať.
 
Všetky kovové časti a komponenty sú zdravotne nezávadné, bez obsahu niklu. Sú vyrobené z bižutérneho kovu (ak nie je uvedené inak), ktorý môže v kontakte s pokožkou reagovať oxidáciou povrchu, čo môže mať za následok zmenu farby povrchu.
 
Šperky nevystavujte prašnému prostrediu a agresívnym výparom, zabráňte ich styku s vodou, parfumom alebo lakom na vlasy. Aj na kontakt s ľudským potom môže výrobok zareagovať zhoršením vzhľadu. V prípade podráždenia pokožky neodporúčame výrobok ďalej nosiť. V ojedinelých prípadoch môže nosenie šperkov spôsobiť alergickú reakciu. V takomto prípade ich neodporúčame ďalej nosiť.
 
Naše šperky  nepoužívajte pri športe, spaní, kúpaní a fyzickej práci, odkladajte ich vždy na čisté, suché a bezprašné miesto.
Šperky ošetrujte mäkkou bavlnenou textíliou, nepoužívajte žiadne agresívne bieliace ani čistiace prostriedky.
Upozornenie: Šperky, chráňte pred mechanickým poškodením, ako je poškriabanie, odretie,
roztrhnutie nite a podobne!
 
Prajeme Vám veľa radosti zo zakúpeného šperku a príjemné nosenie.