O nás

Chcete, aby Vaše šperky vynikli? Chcete byť originálna?

Chcete niekoho potešiť originálnym darčekom, alebo urobiť radosť sebe?
Ste na správnej adrese!
 
Vitajte na internetovej stránke www.sperkyfanfan.sk  kde nájdete ručne vyrábané šperky zo živice     a vysoko kvalitných sklenených japonských korálok. Korálky sa vyznačujú perfektnou tvarovou pravidelnosťou, čo zaručuje výrobkom z nich nádherný a dokonalý pravidelný tvar.
 
Výrobky, ktoré ponúkame sú originálne a jedinečné, zhotovené zväčša iba po jednom kuse, ale počet kusov na sklade si môžete skontrolovať aj v detaile produktu. Neobjednávajte väčšie množstvo, ako je skladom. Na predaj ponúkame len výrobky, ktoré sú v aktuálnej ponuke.
 
Ak sa Vám však páči výrobok, ktorý už nie je skladom je možné ho po dohode vyrobiť na objednávku. V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať  e-mailom na info@sperkyfanfan.sk, alebo telefonicky na tel.č.: +421 948 689 987. Keďže sa jedná o ručnú prácu,  je potrebné upozorniť, že výroba priamo na objednávku závisí od časovej náročnosti výrobku a dostupnosti materiálu. Dodacia doba je 2 – 3 týždne.
 
Pri niektorých výrobkoch si môžete nájsť kompletnú sadu od náušníc, cez náramok, až po náhrdelník.
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich výrobkov nás kontaktujte e-mailom na info@sperkyfanfan.sk alebo  telefonicky na tel.č.: +421 948 689 987.
Prajeme Vám príjemné nakupovanie